Bild
Nästa artikel

Kontakt

Tidningen

Så får du tag i oss på redaktionen och förlaget.

Prenumerationsärenden
Kundtjänst telefon: 08-799 63 86

Kundtjänst fax: 08-28 59 74
Kundtjänst e-post

Redaktionen
08-736 12 41
Postadress: Box 23 800, 104 35 Stockholm
E-post redaktionen: red@usaklassiker.se

Chefredaktör
Olle Wilson 08-736 12 41
E-post: olle.wilson@usaklassiker.se

Reportrar
Fredrik Nyblad 08-736 12 14
E-post: fredrik.nyblad@klassiker.nu

Jon Remmers 08-736 12 53
E-post: jon.remmers@klassiker.nu

Bildchef
Tobias Petersson 08-736 12 16
E-post: tobias.petersson@okforlaget.se

Layout
Jan Olsson
E-post: red@usaklassiker.se

 

Företagsanonser
Micke Färlin 0651-169 89
E-post: micke@annonskraft.se

Annonsmaterial
E-post: annons@usaklassiker.se


Annonstraffic
Ingela Pernbrandt 08-736 12 24
E-post: annons@usaklassiker.se

Utgivare
OK Förlaget AB

Ansvarig utgivare, verkställande direktör
Peter Fogelberg 08-506 805 35
E-post: peter.fogelberg@usaklassiker.se

Upplaga, frågor om tidigare tidningar etc
Stefan Kipping 08-736 12 32
E-post: prenumeration@okforlaget.se

Marknads- och annonschef
Marjo Köhler 08-736 12 22
E-post: marjo@klassiker.nu

 

Hej!

Vi har förståelse för att du använder adblocker, men hoppas att du kan stänga av den för vår sajt. Annonser är en förutsättning för att vi ska kunna fortsätta att driva sajten.